Twój artyzm to Twoje osobiste źródło witalneOdszedł ktoś, kto zostawił w Tobie spory ślad. Powiedzmy autorytet,  który nauczył Cię kilku ważnych rzeczy. Choć sam nie zrealizował swego potencjału za życia i własnie dlatego ma Ci do przekazania ważną wiadomość. Dusza, która odchodzi nie zazna spokoju dopóki wnioski z jej życia nie zostaną odpowiednio zrozumiane. Szczególnie dla najbliższych ma to znaczenie. Najważniejszy spadek to jak zostanie zapamiętana. Czasem to te kilka zdań zawiera całe sedno nauki.  Sens, który wynikał z tego doświadczenia myślę, że ma charakter globalny. 

Oto on.

"Pamiętaj, najpierw jesteś dla Życia, który przez Ciebie się przejawia, a więc masz do zrealizowania swoje marzenia. Twoje dary muzyczne będą koić ludzkość. Twoje granie otwiera serca, uspakaja ciężkie myśli. To jest bardzo potrzebne dokładnie w takiej formie jak Ty to czujesz. Twój artyzm to Twoje osobiste źródło witalne. Nie możesz tego schować. Zresztą ten głód duchowy nie da Ci spokoju. Nie pozwoli o sobie zapomnieć. Nadal będziesz ojcem i mężem. Oprócz odpowiedzialności za rodzinę masz też odpowiedzialność przed sobą. Jedno będzie wspierać drugie. 
Dzieci uczą Cię patrzenia na świat z tego beztroskiego poziomu. Raczej jako mali ciekawscy, odkrywcy. Wyrażają siebie tak jak im się podoba. Są też darem i dzięki nim możesz łatwiej dotrzeć do własnego dziecka wewnętrznego. One chcą spełnionego taty. W końcu kiedy Ty spełniasz siebie uczysz je jak one mogą żyć spełnione.
Zobacz, kiedy dziecko zbuduje zamek, maluje obraz ile jest w tym entuzjazmu. Ono nie ma wyrzutów, że w tym czasie np. nie pozmywało naczyń. 

I jedź w te swoje góry. Tam poczujesz wolność i przestrzeń, by dać sobie w końcu prawo do własnego szczęścia.
Kiedy wrócisz. Graj. Zawsze kiedy możesz. Nie zastanawiaj się. O nic nie martw. Tylko graj. Ta przestrzeń jest twórcza. Wybudzi w Tobie dalszą ścieżkę kariery. Z każdym utworem tworzysz kolejny krok. Masz talent. Tylko jego realizacja otworzy drzwi do łatwego materializmu. Dobro z serca powraca w formie energii pieniądza. Tak to działa. Kiedy Ty nie żałujesz swego piękna ludziom. Świat nie żałuje pieniędzy Tobie. Pieniądze płyną lekko do osób zrelaksowanych i otwartych na swoje dary." 

powrót na stronę